Tijdens de maand augustus plaatste ik enkele foto’s op Instagram. Naast het feit dat ik wel actief ben geweest op mijn instagrampagina, zijn jullie dat ook. Jullie hebben goed je best gedaan om ook op mijn foto’s te reageren en ze een like te geven. Immens bedankt daarvoor. Hieronder kan je zien welke van mijn Instagramposts van deze maand jullie het tofst vonden!
Deze foto vonden jullie het leukste. Het was de eerste keer dat ik een donut kocht bij Donuttello in Mechelen. Sinds kort zijn ze dus gevestigd in Mechelen, maar ze hebben ook vestigingen in Antwerpen en Gent als ik me niet vergis. Deze donut is helemaal bedekt met chocolade, en dat is voor een chocoladefreak heaven. Sindsdien ben ik er niet meer weg te slaan. De winkel is heel even gesloten omdat er gerenoveerd wordt in het pand, maar normaal gezien zullen ze eind september weer openen.
Deze foto werd genomen in Lier dichtbij de Markt. Het was een van de eerste foto’s die ik nam met mijn nieuwe iPhone en ik ben er best wel trots op. Het effect van de zon die ondergaat, wat net boven de gebouwen en bomen te zien is, vind ik wel mooi.
Deze maand deed ik een giveaway op mijn Instagrampagina en dat vonden jullie wel leuk. Het was dan ook een toffe giveaway waar je zelf creatief mee aan de slag kon. Ik ben blij dat ik deze toffe samenwerking met smartphoto.be kon doen. Ik vind het wel tof om herinneringen op deze manier vast te leggen.
Wat vinden jullie de tofste foto?
Veel liefs,
Amelie