Maandelijks gebruik ik enkele beauty- en verzorgingsproducten op, dus ook tijdens de maand oktober. Ben je benieuwd welke producten ik deze maand heb opgebruikt? Lees dan zeker even mee.
- Diamond Gloss Care Shampoo & Conditioner van Nivea
Deze shampoo en conditioner zijn voor jullie misschien al oude bekenden. De shampoos en conditioners van Nivea behoren tot mijn favorieten. Ook de Diamond Gloss Care shampoo en conditioner hebben een goed effect op mijn haar. Je kan deze shampoo hier op bol.com vinden. Je kan deze conditioner hier op bol.com vinden.

- Enkele maskertjes:
Ook deze maand gebruikte ik enkele maskertjes op. Voor wie mijn blog volgt, weet dat er vaak reviews van maskers online komen en deze maand heb ik er ook enkele opgebruikt. Het zijn de volgende:



- Gezichtsmasker met pinguïn design van Action: Je kan de review van dit masker hier lezen. Je kan het masker voor €0,69 in de winkels van Action vinden.
- Piña Colada Face Sheet Mask van Hema: Je kan de review van dit masker hier lezen. Je kan het masker voor €2,50 in de winkels of hier op de site van Hema vinden.
- Haarmasker met honing en amandelolie van Hema: Je kan de review van dit masker hier lezen. Je kan dit haarmasker voor €2,25 in de winkels of hier op de site van Hema vinden
Welke producten gebruikte jij deze maand op?
Veel liefs,
Amelie
Ik zou zelf ook echt meer maskertjes moeten gebruiken als ik dit zo zie. Is wel echt heerlijk. Ik heb zelf niet zo snel iets op gemaakt eigenlijk.
LikeGeliked door 1 persoon
Zeker meer doen. Dit is ook een heerlijk momentje voor jezelf!
LikeLike
Wat ik me eigenlijk bij jou afvraag? Heb jij niet een ontzettend mooie huid? Ik zie je zoveel maskers gebruiken dat jouw huid volgens mij dagelijks in de watten wordt gelegd. 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Dat valt erg tegen
LikeLike